برگزاری جلسه تقدیر از همیاران سلامت روان با حضور ریاست محترم پردیس

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳ کد : ۱۹۵۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۹۱

مرکز مشاوره پردیس خواهران به منظور تقدیر از عملکرد همیاران سلامت روان در طول یک سال تحصیلی اقدام به برگزاری محفلی صمیمانه و دوستانه نمود. در ابتدای این جلسه مسئول مرکز مشاوره به ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های همیاران سلامت روان در طول یکسال تحصیلی و نقش فعال آنها در میان دانشجویان ورودی جدید مبادرت کرد.

سپس در ادامه، هر یک از همیاران سلامت روان ضمن معرفی خود به ارائه فعالیت‌ها و عملکردشان در طول یکسال تحصیلی پرداختند و درخواست‌ها و پیشنهادات خود را در جهت تسریع فعالیت‌ها و برنامه‌ها ارائه دادند.

در پایان جلسه ریاست محترم پردیس خواهران ضمن تشکر از فعالیت‌های همیاران سلامت روان به اهمیت نقش یکایک آنها در کاهش مسائل و مشکلات دانشجویان پرداختند و بر نقش آموزش و کارورزی در تسریع تحقق اهداف همیاران تاکید کردند.

 ایشان همچنین ضمن بیان اینکه مشاوره و روانشناسی از مسائل اصلی هر کاری است، اشاعه مهارت‌های خدمت‌رسانی و کمک به هم نوعان را به عنوان سرمایه ایی ارزشمند و سازنده در جامعه تلقی کردند.

رئیس پردیس خواهران ضمن تاکید بر اهمیت آموزش مهارت‌های زندگی و نقش اصلی تربیت و نشاط معنوی به تشریح آموزش های غیرمستقیم و بالابردن اهمیت ارزش ها و نحوه کمک به هم نوعان پرداختند.

در پایان جلسه از همیاران سلامت روان از سوی ریاست محترم پردیس، معاونت محترم دانشجویی فرهنگی و مسئول مرکز مشاوره تقدیر به عمل آمد.

 


نظر شما :