دیدار صمیمانه ریاست محترم پردیس خواهران با دبیران انجمن های علمی دانشجویی

۲۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۸ کد : ۱۸۴۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۶۳

دیدار صمیمانه ریاست محترم پردیس خواهران با دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی در روز شنبه 24 آذر ماه 97 در پردیس خواهران برگزار شد. در این دیدار دبیران به معرفی فعالیت‌های یک سال اخیر، دستاوردها و همچنین برنامه‌های آتی انجمن های علمی دانشجویی پرداختند.

در ادامه دبیران انجمن ضمن تشکر از ریاست محترم پردیس به دلیل حمایت‌های بی‌دریغ و فراهم آوردن بسترهای لازم جهت حضور در جشنواره حرکت، به ارائه گزارشی از بازدید خود از غرفه‌های جشنواره حرکت اقدام کردند و در این زمینه به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

همچنین دبیران انجمن در این نشست تاکید نمودند: پردیس خواهران دستاوردهای لازم جهت حضور پربارتر در جشنواره  سال‌های آتی را دارند.

در ادامه حاجیه خانم مهدوی ضمن تشکر از حضور و فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی در  سال‌های گذشته، به لزوم حضور فعالانه دانشجویان  پردیس خواهران در عرصه‌های علوم انسانی و اسلامی تاکید نمودند و ابن امر را سبب تحقق رسالت دانشگاه دانستند.

ایشان در ادامه ضمن اشاره به این نکته که فعالیت در انجمن های علمی دانشجویی زمینه های لازم جهت کارورزی و آمادگی برای آینده و اجتماع را برای دانشجویان فراهم می کند از دبیران انجمن‌ها خواستند به تقویت بنیه علمی خود بپردازند.


نظر شما :