جشن بزرگ آینده ماییم به مناسبت روز دانشجو برگزار شد

۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۰ کد : ۱۸۲۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۱۶

 مراسمی باعنوان "جشن بزرگ آینده ماییم" از سوی بسیج دانشجویی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع)، در روز دوشنبه 12 آذر در سالن آمفی تئاتر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که با حضور ریاست محترم پردیس، جمعی از اساتید و دانشجویان برگزار شد، کلیپی با عنوان "چطوری دانشجو و صدای جزیره" پخش گردید. در ادامه مراسم، امین منظمی، مدرس بسیجی به ایراد سخنرانی با موضوع استکبارستیزی پرداخت.

منظمی ضمن اشاره به نظام های انسان شامل بینشی، ارزشی و کنشی گفت: نظام بینشی حوزه اعتقادی و نظام توحیدی و خدامحوری است. نظام امریکاییها ماده گرایی است. در نظام ارزشی، هویت ما با آنها متفاوت است. نظام اقتصادی آنها سرمایه داری و برای ما اسلامی است. بنابراین دعوای ما هویتی است.

وی با تببین این نکته که این منابع قدرت هستند که از هویت ما دفاع می کنند، خاطرنشان کرد: منابع قدرتی ما اعم از انرژی هسته ای، توان موشکی، توان علمی، حضور ما در یمن و سوریه، مردم و سپاه هستند. امریکاییها چهاردهه تلاش کردند که قدرت را از ما بگیرند ولی نتوانستند. جنگ سر منابع قدرتهاست.

منظمی در ادامه به شاخه های جنگ اشاره کرد و تصریح نمود: جنگ سه شاخه دارد. شاخه اقتصادی که می خواهند با تمام توان و با خلع سلاح اقتصادی جمهوری اسلامی را تحریم کنند. شاخه روانی که این شاخه در سه بعد مطرح می شود.  جمهوری اسلامی پولهای شما را در سوریه خرج می کند. تمام رهبران نظام ناکارآمد هستند و همه را فساد گرفته است و جنگ هم به صورت حمله نظامی نزدیک است. بنابراین تهدید به جنگ به مردم فشار می آورد.  مردم میان اقتصاد و تحریم قرار می گیرند و به نظام فشار می آورند. ولی همین جا توجه به این نکته مهم است که طبق گفته حضرت آقا، جنگ نمی شود و مذاکره هم نمی کنیم.

مدرس بسیجی در ادامه با اشاره به این نکته که از استکبار ستیزی گذر کردیم و استکبارشکنی هم می کنیم، گفت:امروزه امریکا بحران دارد و از درون می‌پوسد.

وی در پایان ضمن اشاره به عبور از آخرین پیچ نبرد با استکبار تصریح نمود: جنگ فرهنگی و سیاسی نشد و تردید نکنیم که اقتصادی هم در آخرین مرحله است و این نبرد به منتهی علیه خود می رسد و ما پیروز می شویم.

      

     

 

 


نظر شما :