تقدیر از اعضای هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع)- پردیس خواهران در همایش بانوان قرآن پژوه

۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۹ کد : ۱۸۲۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۲۸

پانزدهمین همایش بانوان قرآن پژوه در روز پنجشنبه 8 آذر ماه در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی، در جوار حرم مطهر امام رضا علیه السلام برگزار شد.

در این همایش 700 بانوی قرآنی حضور یافتند و این میان از 20 بانوی قرآن پژوه ایرانی و 8 بانوی قرآن پژوه غیرایرانی، تقدیر به عمل آمد.

 شایان ذکر است دکتر میرغفوریان، عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(علیه السلام) به عنوان بانوی قرآن پژوه مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین در این همایش که با نام «قرآن و امام جواد علیه السلام» مزین شده بود، دکتر مهدوی کنی، عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام، به عنوان نماینده بانوان قرآن پژوه سخنرانی نمود و به ارائه گزارشی از وضعیت بانوان قرآن پژوه در ایران پرداخت.

وی در همین راستا ضمن اشاره به فعالیت خانواده بزرگ یاسین گفت: هزاران نفر در این مجموعه ثبت نام کرده و در تلاوت این سوره هر روزه همدیگر را همراهی می‌کنند. همچنین در بخش بین‌الملل، هرسال تجلیل از بانوان شرکت کننده از دیگر کشورهای اسلامی را در برنامه داریم که این ارتباط با بانوان دیگر کشورها در انتقال پیام فعالیت‌های قرآنی بانوان قرآن پژوه ایران اسلامی موثر است.

شایان ذکر است که در دوره دوم  دکتر مهدوی، دوره دوم دکتر عظیم زاده اردبیلی، دوره چهارم دکتر دیالمه و دوره دوازدهم دکتر محسنی، از اعضای هیئت علمی پردیس خواهران تقدیر شده اند.


نظر شما :