مراسم افتتاحیه کلاس های آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار شد

۰۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۴ کد : ۱۶۶۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۶۰

مراسم افتتاحیه طرح فرهنگی وتربیتی ویژه کودکان و نوجوانان با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی، معاون دانشجویی و فرهنگی و مدیر مرکز آموزش های آزاد پردیس خواهران و با استقبال گرم کودکان و نوجوانان و والدین آنان، در روز دوشنبه 8 مرداد در مرکز آموزش های آزاد پردیس خواهران برگزار شد.

در این مراسم دکتر حاجی عموشا، مدیر مرکز آموزش های آزاد دانشگاه ضمن عرض خوشامدگویی به والدین و فرزندان آنان به اهداف این طرح اشاره کرد و گفت : این برنامه با اهدافی چون ایجاد فضایی سرگرم کننده و تربیتی ویژه کودکان و نوجوانان، ایجاد موقعیت خلاقانه برای آنان، همچنین فراهم آوردن فرصتی برای ارتباط بیشتر با خانواده های اساتید و کارکنان و به تبع آن افزایش رضایت آنان و نیز بهبود تاثیر سازمانی به منظور حفظ احترام و اعتماد متقابل بین سازمان و کارکنان برگزار گردیده است.

وی در ادامه ضمن بیان اینکه آموزش ها در دو رنج سنی 7 تا 13 سال و 13 تا 15 سال برگزار می شود، خاطر نشان کرد: به منظور ارتباط بیشتر بین دانشگاه و خانواده ها و افزایش آگاهی والدین از برنامه های برگزار شده در این طرح و ثبت خاطره ای شیرین برای آنان، کانال ارتباطی ایجاد شده است که گزارشی از برنامه ها به سمع و نظر والدین می رسد.

مدیر مرکز آموزش های آزاد در پایان ضمن اشاره به اینکه مراسم اختتامیه ای در پایان این طرح برگزار می گردد تصریح نمود: در این مراسم دستاوردهای کودکان و نوجوانان در معرض دید بازدید کنندگان قرار می گیرد. 

گفتنی است در روز اول این طرح علاوه بر برگزاری مراسم افتتاحیه، برنامه هایی چون آموزش شنا، آموزش نمد دوزی و آموزش آشپزی توسط مربیان خبره برگزار شد. همچنین شرکت کنندگان ضمن برگزاری نماز جماعت از پذیرایی در وعده های صبحانه، نهار و میان وعده بهره مند شدند. 

 

              

 

               


( ۱ )

نظر شما :