برنامه های اقامتگاه پردیس خواهران در هفته خوابگاه ها

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۸ کد : ۱۵۹۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۵۶

به مناسبت هفته خوابگاه ها، اقامتگاه دانشگاه امام صادق علیه السلام  - پردیس خواهران، مجموعه برنامه های فرهنگی، ورزشی و سرگرمی را ویژه دانشجویان خوابگاهی در روزهای شنبه 22 تا سه شنبه 25 اردیبهشت ماه در اقامتگاه اجرا نمود.

در روز شنبه  با نام "خوابگاه، خود سازی و تقویت روحیه معنوی" فعالیت هایی چون افتتاحیه، برپایی غرفه دانشجویان جهت معرفی محصولات استان های خود و غرفه محصولات بهداشتی گیاهی، برگزاری مسابقه بازی های هوش در اتاق بازی، افتتاح فروشگاه اقامتگاه با مسئولان جدید و شروع کلاس هنری پته دوزی با تدریس یکی از دانشجویان کرمانی برگزار شد.

روز یکشنبه با نام "خوابگاه، خاطرات خوش و سبک زندگی دانشجویی" مزین شد و برنامه هایی چون دورهمی دوستانه دانشجویان با حضور دکتر دولت آبادی، معاون دانشجویی فرهنگی  و دکتر کیا دربندسری، مدیر اقامتگاه در محوطه اقامتگاه انجام گرفت و در حاشیه آن فعالیت هایی چون اجرای مسابقه خاطره گویی از دوران خوابگاه و برگزاری مسابقه دارت و طناب کشی در محوطه اقامتگاه صورت پذیرفت.

روز دوشنبه،"خوابگاه، حرکت و سلامت روان و جسم" نام گرفت و برنامه هایی چون پخش فیلم " ملی و راه های نرفته اش " و نقد فیلم توسط دانشجویان و برگزاری مسابقه آمادگی جسمانی (طناب زنی و درازنشست) انجام گرفت.

در روز سه شنبه با عنوان "خوابگاه، امید و نشاط" برنامه هایی چون اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات ،بهترین غرفه و تقدیر از دانشجویان برگزیده در انجام امور اجرایی انجام شد.

لازم به ذکر است در این ایام اداره اقامتگاه شامل حضور و غیاب دانشجویان در طبقات، سرپرستی و گشت شبانه به عهده دانشجویان گذاشته شد که با استقبال خوب دانشجویان همراه بود.

 


نظر شما :