مراسم تجلیل و بزرگداشت مقام استاد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۱ کد : ۱۵۷۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۴۶

مراسم بزرگداشت روز استاد با حضور رئیس پردیس خواهران، معاونان، اعضای هیات علمی،اساتید مدعو، گروه­ ها و بخش‌های علمی به همت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی در روز دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 97 در سالن اجتماعات ساختمان آموزشی برگزار شد.

دکتر منیر حق‌خواه، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز استاد از زحمات اساتید در سال گذشته تقدیر نمود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، در ادامه با توجه به سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره ایشان، به ارائه توضیحاتی در خصوص اهمیت، اهداف و منابع مطالعاتی واحدهای درسی طرح شهید مطهری در دانشگاه امام صادق(علیه السلام) پرداخت.

سپس دکتر شهیدی، عضو هیأت علمی پردیس خواهران و مسئول واحدهای درسی شهید مطهری ضمن اشاره به روند ارائه‌ی دروس در این طرح، به اهم موضوعات و منابع درسی این واحدها پرداخت.

از دیگر برنامه‌های مراسم، ضمن ارائه گزارش عملکرد حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی در سال 96 و قدردانی از اساتید و کارکنان حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، از معاونین آموزشی و تحصیلات تکمیلی پردیس از بدو تاسیس تا کنون تقدیر به عمل آمد.

در پایان مراسم ضمن تقدیم هدایایی به اساتید و تقدیر از آنان، معاونین سابق و اساتید در یک گردهمایی صمیمی به بیان خاطراتی از دوره مدیریت و دوران تدریس خود در سال‌های همکاری با پردیس پرداختند.

 

 

  

 


نظر شما :