دیدار اعضای هیات علمی پردیس خواهران با رئیس دانشگاه امام صادق (ع)

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۸ کد : ۱۵۷۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۲۱

به مناسبت هفته آموزش و بزرگداشت مقام استاد برنامه دیدار اعضای هیأت علمی پردیس خواهران با حجت الاسلام و المسلین جناب آقای دکترسعید مهدوی کنی،رئیس دانشگاه امام صادق(ع) در روز شنبه 8 اردیبهشت ماه 97 در سالن چمران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزار شد.

در ابتدای این نشست برخی از اعضای هیأت علمی از جمله معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، معاون پژوهشی و فناوری و مدیران گروه‌ها و بخش‌های علمی علاوه بر ارائه گزارش عملکرد اجمالی حوزه مربوطه به بیان مسائل، دغدغه‌­ها و پیشنهادات خود در خصوص تأسیس رشته و مقاطع جدید، جذب هیأت علمی، مسائل مربوط به ادامه تحصیل دانشجویان و ... پرداختند.

در ادامه دکتر مهدوی کنی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت مقام معلم با اشاره به افزایش یأس و ناامیدی به عنوان بحران حال حاضر و مشکلات اصلی بشر در دوره‌ی جدید زندگی بیان نمودند: از نظر قرآن آنچه خوف و حزن را از بین می‌برد ایمان و ثبات بر ایمان است که حاصل آن رسیدن به یک نوعی امنیت خاطر و دوری از حزن و ایجاد نشاط است.

رئیس دانشگاه امام صادق(ع) در ادامه ضمن تاکید بر توجه بیشتر اساتید به دانشجویان با اشاره به طرح این نکته که حضور مستمر و بیشتر اساتید در کنار دانشجویان لازمه‌ی برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های تعلیمی و تربیتی صحیح است خاطر نشان نمود: لازم است اساتید با کمک دانشجویان از این فرصت برای ایجاد حلقه‌های مطالعاتی و تشکل‌های علمی و کارورزی استفاده نمایند که ثمره آن محیط علمی پویا و بانشاط خواهد بود.

 

 

  


نظر شما :