دیدار ریاست محترم دانشگاه با فرمانده بسیج پردیس خواهران

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۹ کد : ۱۵۴۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۵۴

رئیس پردیس خواهران و معاون دانشجویی- فرهنگی در جلسه ارائه گزارش تفصیلی اردوی دانشجویی راهیان نور بسیج پردیس خواهران که در روز شنبه 18 فروردین 97 برگزار گردید، با فرمانده بسیج پردیس خواهران دیدار نمودند.

در این جلسه زهرا هادی زاده، فرمانده بسیج خواهران و معصومه رحمانی، مدیر فرهنگی پردیس ضمن بیان خیر مقدم و تبریک سال جدید، گزارش جامعی  از سفر معنوی راهیان نور ارائه نمودند.

رئیس پردیس خواهران در ادامه جلسه ضمن بیان نکات مهمی در باب این گزارش، بسیجیان دانشگاه امام صادق (ع) را به عنوان الگو و سرمشق تمامی دانشجویان کشور عنوان کردند و خاطر نشان نمودند:  لازم است این عزیزان همواره ابتکار عمل در فعالیت هایشان داشته باشند و تلاش نمایند با برنامه ریزی مدون تاثیر این سفر معنوی - فرهنگی را در سطح دانشگاه و جامعه بیش تر از پیش کنند و تصریح نمودند با عنایت الهی این تاثیرگذاری حداکثری می شود.

ایشان در همین راستا تاکید نمودند: شاید نتوان همواره تمامی انسان ها را به مسیر صحیح هدایت کرد. همان طور که در صدر اسلام نیز شاهد اینگونه گژروی ها بوده ایم. اما اسلام با تعداد محدودی حفظ شد. لیکن ما نیز باید تمام همت خود را در راه تحقق این مهم به کار ببندیم.

ایشان در ادامه بیان نمودند: جامعه دانشگاه امام صادق (ع) یک پایگاه بسیج یکپارچه است و کلیه دانشجویان بسیجی بوده و بسیجی وار فعالیت می کنند.

رئیس پردیس خواهران در پایان جلسه ضمن تقدیر از تلاش های ارزنده فرمانده بسیج پردیس خواهران، خواستار تقدیر از فعالان برتر اردوی دانشجویی راهیان نور توسط بسیج پردیس خواهران شدند.

 


نظر شما :