تبریک جامعه دانش آموختگان پردیس خواهران به مناسبت عزم ملی در انتخابات 96

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۸ کد : ۱۳۱۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۵۶
تبریک جامعه دانش آموختگان پردیس خواهران به مناسبت عزم ملی در انتخابات 96

.بسم الله الرحمن الرحیم

و لاتهنوا و لاتحزنوا و انتم الأعلون ان کنتم مومنین (سوره آل عمران/آیه 139)

انتخابات سال 96 نیز در اوج افتخار به پایان رسید در زمانی که مدعیان دموکراسی جهانی برای اخذ دستورالعمل از جانیان عصر، گام های ناپاک خود را بر سرزمین خادمان حرم الهی گذاشتند و آدم کشان منحوس هر روزه در همسایگی ما در سرزمین شهدای عالی مقام کربلا و دیار مظلوم شیعه نشین پاکستان و افغانستان واژه امنیت را از زندگی این مردم مظلوم محو کرده اند.

آری، این مرحله بسیار مهم و سرنوشت ساز در زمانی به پایان رسید که اسلام به دست وجود خبیث داعش در اروپا چهره خشونت و قتل به خود گرفته است و در انتظار منجی و حامیانی می گردد که آن را از این تفسیر و تصویر ظالمانه رها سازد.

انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی، با تمام مطالبات داخلی، در زمانه ای برگزار شد که چشمان منتظر میلیونها انسان مظلوم، مستضعف و رنج دیده به ایران دوخته شده است. گزاف نیست اگر بگوییم چه ملت ایران بخواهد، چه نخواهد، چه از این مسئولیت و تکلیف مهم سربتابد چه آن را بپذیرد، نام کشورش در جهان با نام اسلام و امام (ره) و حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) گره خورده است. ملت ایران، به شکرانه ی این عزت که به قیمت خون شهدای خود، نام و آبروی رهبرش کسب نموده و در جهان شهره آفاق گشته موظف به تقسیم شادی خود با تمامی چشم هایی است که به کشورش دوخته شده است

این انتخاب اگر چه روزنه ی مجددی برای رفع مشکلات اقتصادی و دردهای اجتماعی مردم است و امید است پاسخگوی دنیای آنها باشد ولی بیشتر از آن باید پاسخی باشد در امتداد تاریخ و ندای مظلومیت مستضعفان عالم و فریاد حقانیت اسلام.

ما دانش آموختگان پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) در این انتخابات نیز مانند سال های قبل در کنار همه ی ولایتمردان، مردم متدین وانقلابی در صحنه حاضر شدیم و بر این حضور مفتخریم. بر خود لازم می دانیم ضمن تبریک به مقام معظم رهبری به جهت هدایت مقتدرانه و مدبرانه شان در آرامش امواج پرشور ملت در برهه ی دیگری از انقلاب، از مردم فهیم و معتقد که دستخوش تحریکات دشمن نشد و استقلال فکری و فرهنگی خود را نشان داد تقدیر و همچنین بر تمام ارزش های مقدس انقلاب اسلامی و حمایت همیشگی مان از ولایت فقیه تجدید عهد نمائیم، پیمانی که با تمام وجود و توان خود بر پای آن خواهیم ایستاد.


نظر شما :