پیام تبریک ریاست پردیس خواهران به مناسبت میلاد حضرت علی(ع)

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۳ کد : ۱۲۸۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۴۹
پیام تبریک ریاست پردیس خواهران به مناسبت میلاد حضرت علی(ع)

 

علی ای همـای رحمت  توچه آیتی خدا را                     که به ما سوا فکندی همه سایه ی هما را                 

    خداشناسی همه در رخ علــی بین                              به علی شناختم من به خدا قسم خدا را

13رجب المرجب روز میلاد مولود کعبه حضرت علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و ولایت و اسوه ایمان، شجاعت، شهامت، اخلاص و ... است، یگانه مردی که در خانه کعبه چشم به جهان گشود و در خانه خدا نیز به رستگاری و لقای معبود رسید.

ایام ولادت حضرت امیرالمومنین(ع) ایام پربرکتی است که آغاز ایام البیض و موسم اعتکاف است و اعتکاف فرصتی گرانبها برای تفکر و خلوت با معبود، رشد و تکامل، پاک و خالص شدن، طلب استغفار، ارزیابی اعمال و... است. زمانی برای آماده شدن بمنظور گام برداشتن در مسیر اعتلا و تعالی دنیوی و اخروی در آینده. در این ایام  دست به آسمان رحمت الهی برداشته، از بارگاه الهی فضل و کرامت و توفیق و طاعات و... را طلب می کنیم.

اینجانب 13 رجب، روز ولادت مولی المتقیان، حضرت علی(علیه السلام) و روز پدر را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران اسلامی و مجموعۀ شریف دانشگاه امام صادق(علیه السلام) تبریک عرض نموده، امید است با استعانت از خداوند منان، با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی امیر مؤمنان حضرت علی(علیه السلام) و ائمه اطهار(ع) در تمامی مراحل و ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشیم.
 

                                                                                                          قدسیه مهدوی

                                                                                                            رئیس پردیس خواهران


نظر شما :