رپایی چهاردهمین نمایشگاه معرفی دستاوردهای علمی ـ پژوهشی

۲۷ آذر ۱۳۹۲ | ۱۰:۲۳ کد : ۱۱۳۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۰۶
رپایی چهاردهمین نمایشگاه معرفی دستاوردهای علمی ـ پژوهشی

گزارش برپایی چهاردهمین نمایشگاه معرفی دستاوردهای علمی ـ پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

ویژه بزرگداشت هفته پژوهش1392

زمان برگزاری: 23- 27 آذر 1392         

­­ساعت: 9 – 16                   

مکان: نمایشگاه بین المللی تهران سالن 13 غرفه 13

دفتر نشر متون علمی حوزه معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه امام صادق (ع) _ پردیس خواهران ​همزمان با هفته ملی پژوهش و فناوری، در چهاردهمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهشی و فناوری که از تاریخ 23 تا 27 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید؛ با ارائه و عرضه آخرین کتب و نشریات  آثار منتشره دانشگاه شرکت نمود.

حضور فعال در این نمایشگاه، فرصتی جهت نمایش توان علمی بانوان فرهیخته در عرصه علوم اسلامی و انسانی است که با رعایت موازین اسلامی در عرصه های علمی نیز  خوش درخشیده اند.

اهداف

ـ ارائه و عرضه آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه­‌ها، مراکز پژوهشی و دستگاه­‌های اجرایی، توسعه همکاری­‌ها و مبادلات علمی و فنی دانشگاه‌‌ها، مراکز پژوهشی و دستگاه­‌های اجرایی.

ـ فراهم­‌سازی شرایط و امکان برقراری تماس مستقیم بین خریداران داخلی با فروشندگان دانش فنی و عقد قراردادهای تجاری و بازرگانی در بخش فنی بازار در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری.

نمایی از برگزاری نمایشگاه

 

گزارش برپایی سیزدهمین نمایشگاه معرفی دستاوردهای علمی ـ پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

ویژه بزرگداشت هفته پژوهش 1391

زمان برگزاری: 25- 29 آذر 1391         

­­ساعت: 9 – 16 ساعت                   

مکان: دانشگاه شهید بهشتی

دفتر نشر متون علمی دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران با مساعدت های ریاست محترم دانشگاه و معاونت محترم پژوهشی , به منظور بزرگداشت هفته پژوهش و معرفی دستاوردهای علمی و پژوهشی حوزه معاونت پژوهشی و فناوری،  در سیزدهمین نمایشگاه معرفی دستاوردهای پژوهشی و علمی  که در تاریخ 25-29 آذر 1391 از سوی وزارت علوم برگزار گردید شرکت نمود.

این نمایشگاه به منظور  آشنایی اساتید و پژوهشگران فرهیخته با آخرین دستاوردهای علمی دانشگاه در قالب کتب و نشریات دانشگاهی برگزار شد و  فرصتی را برای نمایش توان علمی بانوان فرهیخته در عرصه علوم اسلامی و انسانی  فراهم نمود.

هدف

در این نمایشگاه، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی آخرین دستاوردها و تحقیقات خود را ارائه دادند. از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه  می توان به عرضه  دستاوردهای پژوهشی و فناوری و ارائه آخرین وضعیت طرح‌های کلان ملی اشاره کرد. 

شایان ذکر است در این نمایشگاه بخش  فن‌ بازار نیز  بر پا  شد و در آن دستاوردهای محققان و پژوهشگران برای تجاری سازی و ورود به بازار عرضه شد.

نمایی از برگزاری نمایشگاه

 


نظر شما :