اولین کرسی ترویجی در پردیس خواهران

۰۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۹ کد : ۱۱۱۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۶۳
نخستین کرسی ترویجی با رویکرد نقد دیدگاه «اشتراک پدر و مادر در ولایت بر تربیت فرزندان» به همت گروه فقه و حقوق اسلامی در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزار می شود.

 

 

نخستین کرسی ترویجی با رویکرد نقد دیدگاه «اشتراک  پدر و مادر در ولایت بر تربیت  فرزندان» به همت گروه فقه و حقوق اسلامی در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پردیس خواهران، در راستای حمایت از گفتگوهای علمی و ایجاد فرصت برای عرضه ایده ها و نقد و کالبدشکافی آنها در سال مزین به نام اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری، برای اولین بار کرسی ترویجی در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) با سخنرانی دکتر کبری پورعبدالله مدیر گروه فقه و حقوق اسلامی تشکیل می شود.

در این برنامه حجت الاسلام دکتر سید مصطفی سعادت مصطفوی عضو هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه امام صادق(علیه السلام) و حجت الاسلام قدرت الله انصاری شیرازی، استاد مرکز فقهی ائمه اطهار (علیهم السلام)، در مقام نقادی مباحث ارائه شده در جمع علاقه مندان این موضوع، روز دوشنبه 11 مرداد از ساعت 13:30 الی 16 در پردیس خواهران حضور می یابند.

 اندیشمندان، پژوهشگران، دانشجویان و عموم علاقه مندان حوزه یادشده می توانند در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) واقع در تهران، میدان صنعت، خیابان شهید فرحزادی، خیابان شهید طاهرخانی، خیابان امام صادق(علیه السلام)، طبقه پنجم، سالن کنفرانس حضور به هم رسانند.


نظر شما :