مراسم افطاری پردیس

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۴ کد : ۱۰۸۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۳۵
در آستانۀ فرخنده سالروز میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام)، مراسم افطاری پردیس خواهران و گردهمایی سالانه جامعه دانش آموختگان با حضور خانواده های محترم و دانش آموختگان با مشارکت بخش های مختلف پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزار شد.

در آستانۀ فرخنده سالروز میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام)، مراسم افطاری پردیس خواهران و گردهمایی سالانه جامعه دانش آموختگان با حضور خانواده های محترم  و دانش آموختگان با مشارکت بخش های مختلف پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پردیس خواهران، ضیافت افطاری کارکنان و خانواده ها با حضور ریاست، استادان، کارکنان و با استقبال پرشور دانش آموختگان دوره های مختلف و اهدای هدیۀ ویژه ریاست پردیس خواهران به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (علیهم السلام) در محیطی با نشاط برگزار شد.

دکتر صدیقه مهدوی از موسسان پردیس خواهران در نشست عمومی جامعه دانش آموختگان که همزمان با مراسم افطاری برگزار شد گفت: خدا را شاکر هستیم در ماه پر خیر و برکت رمضان که ماه میهمانی خداوند تبارک و تعالی است میزبان همکاران و خانواده های محترم و دانش آموختگان گرانقدر هستیم.

وی افزود: معلم بزرگ اخلاق دانشگاه، حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره)، همواره بر مودت مجموعه و گام برداشتن در راه الهی تاکید داشتند.

دکتر مهدوی همزمانی برگزاری این گونه مراسم ها و گردهمایی سالانه جامعه دانش آموختگان را در رشد و همبستگی مجموعه دانشگاه امام صادق (علیه السلام) اثرگذار دانست و دانش آموختگان را برای ارتباط بیشتر با دانشگاه جهت انجام فعالیت های مشترک و مثمرثمرتر ترغیب کرد.

تبیین اهداف و رسالت های جامعه دانش آموختگان، بازدید از ساختمان جدید پردیس خواهران و برگزاری نماز جماعت از دیگر برنامه های این مراسم بود که با استقبال گستردۀ دانش آموختگان روبرو شد.

    

 

    

 

    

 

    


نظر شما :