افتتاح ساختمان جدید پردیس خواهران

۰۳ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۸ کد : ۱۰۵۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۷۲
ساختمان جدید پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) همزمان با نیمه شعبان عید بزرگ مسلمین، با حضور آیت الله باقری کنی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدوی ریاست دانشگاه و ریاست پردیس خواهران، جمعی از اعضای هیئت امنا، معاونان، اعضای هیئت علمی و مدیران افتتاح شد.

ساختمان جدید پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) همزمان با نیمه شعبان عید بزرگ  مسلمین،  با حضور آیت الله باقری کنی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدوی ریاست دانشگاه و ریاست پردیس خواهران، جمعی از اعضای هیئت امنا، معاونان، اعضای هیئت علمی و مدیران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پردیس خواهران، در این مراسم، آیت الله باقری کنی ضمن پرده برداری از سردیس آیت الله مهدوی کنی(ره) با یادی از آن عالم فقید و بنیانگذار دانشگاه امام صادق(علیه السلام) و ساختمان جدید پردیس خواهران، افتتاح این ساختمان را  به واسطه همت والای ایشان، مایه برکت و فزونی علم و دین در بین دانشجویان خواند.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدوی ریاست دانشگاه، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقارن میمون و مبارک افتتاح ساختمان جدید در این ایام گفت: امیدوارم به برکت این ایام، مکان حاضر، فضایی برای تربیت صالحان و یاوران حضرت ولی عصر(عج) باشد.

در ادامه مراسم و پس از بازدید میهمانان از قسمت های مختلف ساختمان، مهندس غفاری مدیر پروژه ساختمان جدید پردیس خواهران به ارائه گزارش روند اجرایی بنا از سال 1391 تاکنون پرداخت و از پیشگاه خداوند متعال برای به ثمر نشستن اهداف حضرت آیت الله مهدوی کنی(ره) در این ساختمان سپاسگزاری کرد.

در انتهای مراسم، ریاست پردیس خواهران در جمع اعضای هیئت امنا، اعضای هیئت علمی و معاونان دانشگاه امام صادق(علیه السلام) و پردیس خواهران با اهدای لوح تقدیر و هدایای نفیس از خدمات و همت ارزشمند ریاست دانشگاه جهت کمک به بهره برداری هر چه سریعتر بنا، از تلاش های آقای ظهره وند رئیس جامعه الصادق، مهندس غفاری مدیر پروژه و مجموعه معاونت منابع انسانی و پشتیبانی برای احداث پربار ساختمان جدید تقدیر کرد.

همچنین در مراسم دیگری جمعی کثیری از دانشجویان به همراه ریاست پردیس خواهران و معاونان و مدیران ار بخش های مختلف ساختمان جدید پردیس و امکانات آموزشی و رفاهی آن بازدید کردند که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.

  

  

  

  

  

   

  

  

  

  

 

   

 


نظر شما :