جشن بزرگ نیمه شعبان

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۸ کد : ۱۰۵۰ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۹۰
در آستانۀ سالروز ولادت باسعادت حضرت حجت بن الحسن، مهدی موعود (عج)، جشن بزرگ نیمه شعبان با سخنرانی بانوی مسیحی فرانسوی ره یافته به مکتب تشیع به همت کانون انتظار معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزار شد.

در آستانۀ سالروز ولادت باسعادت حضرت حجت بن الحسن، مهدی موعود (عج)، جشن بزرگ نیمه شعبان با سخنرانی بانوی مسیحی فرانسوی ره یافته به مکتب تشیع، به همت کانون انتظار معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزار شد.

به گزارش روابط  عمومی پردیس خواهران، در این مراسم باشکوه، یکی از بانوان کشور فرانسه که پس از تعقل و تدبر در دین مبین اسلام، به مکتب تشیع مشرف شده بود در حضور ریاست، اعضای هیئت علمی، جمع گستردۀ دانشجویان و کارکنان پردیس خواهران، به بیان سیر رشد معنوی و فردی خویش در گرایش به اسلام پرداخت و با بیان تطبیقی شرایط بانوان در جامعه و نظام تربیتی فرانسه و ایران، با اشاره به بستر مناسب جامعۀ ایران، دانشجویان را  به مطالعه علمی و دینی بیشتر برای شناخت ابعاد گستردۀ دین الهی اسلام دعوت کرد.

در این محفل سراسر نور و سرور که با مولودی خوانی ذاکر اهل بیت(علیهم السلام) همراه بود، با پخش شربت و کیک بزرگی از میهمانان حضرت قائم (عج) پذیرایی صورت گرفت. 

 

 


نظر شما :