بیانیه ها در محکومیت هتک حرمت عاشورا

۱۲ مرداد ۱۳۹۲ | ۰۲:۵۹ کد : ۹ همگام با ولایت
تعداد بازدید:۵۶۶
بار دیگر دست اهریمنان خارجی و دشمنان دین از آستین فتنه گران داخلی بیرون آمد و با هنجارشکنی و تبلیغات رسانه‌ای از پیش طراحی شده به موازین دینی و بنیادی انقلاب اسلامی جسارت شد.

بیانیه مدیران ،اساتید و پرسنل دانشگاه در محکومیت هتک حرمت روز عاشورا

باسمه تعالی

 روز عاشورا در حالی که عاشقان اباعبدالله الحسین علیه السلام و کاروان حسینی در سراسر ایران مشغول سوگواری و مرثیه سرایی بودند ملحدان قسم خورده و هم‌پیمان با اجانب دست خود را در دست منافقین، اراذل و اوباش ، فرقه ضاله بهائیت و دسته جات معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی گذارده و به تمامی آرمانهای نظام مقدس و تفکر بلند و انسان دوستانه حضرت امام خمینی جسارت و اهانت کردند. 
حرمت شکنان عاشورا در حالیکه همچون کوفیان پایکوبی نموده و هلهله و کف می‌زدند از جسارت و آتشی که بر اموال و نوامیس مردم افکندند اظهار خرسندی نمودند و بلافاصله رسانه‌های تبلیغاتی غرب که دشمن قسم خورده دین و حقانیت نظام مقدسمان می‌باشند، از این آشوبگران فتنه انگیز تقدیر و تشکر نموده و برای تقویت آنان مجدداً بودجه‌های کلان مصوب نمودند. 
حرمت شکنان عاشورا به ساحت مقدس قرآن کریم جسارت نموده و در مخالفت آشکار با افکار و اندیشه‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مجدداً به ترویج شعارها و رفتارهای غیراخلاقی و غیردینی پرداختند. ما اساتید، دانشجویان و پرسنل دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران ضمن حمایت بی‌دریغ خود از ساحت مقدس ولایت و میثاق مجدد با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای، تنفر و انزجار خود را از حرکت شنیع و ضد اخلاقی حرمت‌شکنان حریم دین و امامت اعلام می‌داریم و از قوای مجریه و قضاییه کشور درخواست رسیدگی سریع و قاطعانه مجرمان و سرکردگان اصلی این وقایع فجیح را داریم. بدیهی است امت مسلمان ایران با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و حضور مدبرانه علما ، اساتید و دانشجویان بیدار و همیشه در صحنه انقلاب توطئه‌های اهریمنانه دشمنان داخلی و خارجی را خنثی و با صفوف متحد و وحدت‌بخش در جهت پاسداری از دستاوردهای این انقلاب شکوهمند گام برخواهند داشت. امیدواریم ایران اسلامی ما بر قله‌های رفیع علم، معرفت و مرجعیت علمی و دینی جهان همچون گذشته بدرخشد.

 

بیانیه دانشجویان بسیجی دانشگاه امام صادق (ع)-پردیس خواهران در محکومیت هتک حرمت عاشورای حسینی

السلام علیک یا ابا عبدالله 

این بار جای تانی و چشم پوشی نیست.
فتنه گرانی که مدتها قصد ضربه زدن به ریشه نظام را داشتند نقاب های نفاق از چهره بیافکندند روزهایی را که همواره ایام حماسه سازی ملت ایران بوده و هست با حضور ناچیز خود مخدوش کنند. روز قدس با شعارهای نا بخردانه به صحنه آمدند تا بی توجهی خود را به نسل کشی در غزه و لبنان سر دهند. 16 آذر بی شرمانه به ساحت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره) اهانت کردند و از یاد بردند که استقلال و آزادی ایران را مرهون تدابیر ارزشمند این پیر فرزانه اند ، اما در نهایت تأسف این بار جاهلانه پای‌ از گلیم فرا تر نهادند و هتک حرمت عاشورای حسینی را موجب شدند .
اینک ما دانشجویان بسیجی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق ( علیه السلام ) ضمن اعلام برائت و انزجار از اعمال، خواهان اشد مجازات و برخوردهای قاطعانه و فوری این اغشتاش‌گران هستیم و به امریکا همچنین ، انگلیس و رژیم صهیونیستی جنایتکار نیز هشدار می‌دهیم که با نیرنگ‌های کودکانه و مضحک دفاع از این جماعت بی‌مقدار را سرندهند و به این پرچم داران استعمار و استثمار دنیا نهیب می‌زنیم که ذلت و شکست‌های بزرگ خود را در مقابله با انقلاب اسلامی ایران ، هشت سال دفاع مقدس ، مقاومت مظلومان غزه ، جنگ 33 روزه لبنان و پروژه‌های عراق و افغانستان را به یاد داشته باشند و از طراحی توطئه علیه مسلمین بپرهیزند . 
در پایان با مولا و مقتدایمان حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (دامت برکاته ) تجدید پیمان می‌کنیم و اعلام می‌کنیم که تا برافراشته شدن پرچم یالثارات الحسین ( علیه السلام ) مطیع اوامرایشان هستیم .           

                                                                                                                                                و العاقبه للمتقین


نظر شما :