اشتراک پایگاه اطلاعاتی مرجع کتاب (لایبرریا)

۰۹ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۵ کد : ۶۸۷ اخبار زیرمجموعه ها
تعداد بازدید:۵۶۴
اشتراک پایگاه اطلاعاتی " مرجع کتاب (لایبرریا) " از تاریخ 93/11/28 به مدت یکسال ایجاد گردید .

قابل توجه کلیه اساتید ،پژوهشگران و دانشجویان  محترم دانشگاه امام صادق (ع) – پردیس خواهران:

 

اشتراک پایگاه اطلاعاتی " مرجع کتاب (لایبرریا) "

از تاریخ 28/11/93 به مدت یکسال ایجاد گردید .

 

وبسایت مرجع کتاب، با دامنه اینترنتی www.LIBRARYA.com یک پایگاه ارائه کننده کتابهای تخصصی و علمی ناشران بزرگ جهانی است. این مرجع توسط سایت سیویلیکا (بانک مقالات کنفرانسهای کشور)، پیاده سازی و پشتیبانی می شود. در حال حاضر استفاده از منابع موجود در این سایت هم از طریق خرید اینترنتی امکان پذیرد می باشد و هم کلیه کاربران سایت سیویلیکا امکان دریافت کتابها از طریق همان حساب کاربری خود در سیویلیکا را دارند.

برای جستجو و استفاده از این کتابها کافی است به بخش جستجو در کتابها مراجعه نموده و کتاب مورد نظر خود را بر اساس عنوان، نام نویسنده، نام ناشر و یا عبارتی از شرح کتاب جستجو نمایید. پس از خرید، لینک دریافت مستقیم در اختیار کاربر قرار میگیرد. این مجموعه در حال تکمیل و به روز رسانی است و به صورت هفتگی مجموعه کتابهای جدید در آن قرار میگیرد.

نام  LIBRARYA از ریشه واژه  Library به معنی کتابخانه و با الهام از واژه و تلفظ Encyclopedia  به مفهوم دایره المعارف ساخته شده و قبلا توسط هیچ سازمان و یا فردی مورد استفاده قرار نگرفته است.

علاقمندان جهت بهره برداری از این پایگاه می توانند در داخل دانشگاه به آدرس اینترنتی http://www.librarya.com مراجعه نموده وبه صورت رایگان و  بدون نیاز به username و password  از امکانات این پایگاه استفاده نمایند.

 

 

 

                                                                                    اداره انفورماتیک –حوزه معاونت پژوهشی و فناوری


نظر شما :