روز قدس ، روز حیات ملت اسلام است.

۱۱ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۳ کد : ۴۷۰ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۰۴
بیانیه پردیس خواهران دانشگاه امام صادق علیه السلام در محکومیت جنایات وحشیانه صهیونیست ها در غزه و دعوت به حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

بسم الله القاصم الجبارین

امروز در سکوت محض مدعیان دفاع از حقوق انسانی سازمان های حقوق بشری و در بی توجهی محض مسلمان نمایان شیخ نشین عرب؛ میدان وسیع آزمایش الهی گسترده شده است تا مسئله ی فلسطین که نه یک مسئله سیاسی بلکه مسئله ای اعتقادی دینی و انسانی است را به نمایش گذارد.

امروز علاجی جز این نیست که همه مسلمانان حمایت همه جانبه خود را به عنوان یک تکلیف شرعی از مبارزین فلسطینی اعلام نمایند؛ چراکه فریاد یا للمسلمین مردم مظلوم فلسطین را هر مسلمانی که بشنود و بی پاسخ گزارد مسلمان نیست. بی شک وعده حق الهی نزدیک است و نصرت از آن مسلمین است.

از این روی با اقتدا به فرموده ی رهبر فقیدمان حضرت امام خمینی(ره)  و به پیروی از مشی ولی امرمان حضرت آیت الله خامنه ای (دام ظله العالی) ضمن اعلام حمایت و همدردی با مردم آزاده فلسطین بر حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس با فریاد مرگ بر اسرائیل تاکید نموده با این اعتقاد که به فرموده رهبر کبیر انقلاب ( قدس سره) قول مرگ بر اسرائیل برای آن ها مرگ می آورد.


نظر شما :